wstazki

„A w karnawale!” – bal był nad bale!

 

    Z początkiem karnawału jak również z okazji przypadającego Dnia Babci i Dziadka odbyła się biesiada seniorów, której organizatorem był Uniwersytet Trzeciego Wieku w Rzgowie przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Rzgowie. Uroczystość miała miejsce w Sali OSP w Rzgowie.

 

   W dniu 25.10.2018 r. po raz siódmy zabrzmiały słowa hymnu studenckiego w gościnnych murach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie. Dzięki uprzejmości dyrekcji placówki mogliśmy wysłuchać tych podniosłych słów w wykonaniu chóru „Dominium” pod dyrygenturą Sławomira Kaliszewskiego.

003 2018.10.25 Inauguracja UTW male


Seniorzy ćwiczą !!!

 


 

 

 

Bal Seniora 2018

 

 

    Tradycją Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Rzgowie przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną stało się organizowanie Balu Seniora. Jak co roku ściągają do nas tłumy aby móc bawić się w miłej i radosnej atmosferze. W tym roku uroczystość miała miejsce 3 lutego w restauracji „Nadwarciańska".


    Na wstępie wszystkich przybyłych gości powitali Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzgowie p. Dorota Eltman, prezes UTW p. Anna Sadłowska oraz w-ce prezes p. Ireneusz Matecki.