Drukuj
Kategoria: UTW

 

III Biesiada Seniorów 2015

 

    W piękny sobotni wieczór 7 lutego 2015 r. w restauracji "Nadwarciańska" w Rzgowie odbyła się III Biesiada Seniorów gminy Rzgów. Organizatorem balu, jak co roku, był Uniwersytet Trzeciego Wieku  oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Rzgowie.

Na wstępie członkowie zarządu UTW p. Krystyna Karmowska -sekretarz i p.Ireneusz Matecki w-ce prezes  witając wszystkich uczestników, dokonali otwarcia balu.

Wśród zaproszonych gości pojawił się także Wójt gminy Rzgów p.Grzegorz Matuszak, który życzył seniorom dużo zdrowia, radości, ale przede wszystkim wspaniałej i udanej zabawy.

Imprezę uświetnił występ zespołu seniorów-braci Mateckich oraz panie solistki Bożenka, Danusia i Wandzia, które przygotowały zabawną oprawę artystyczną  balu. Tradycyjnie biesiadników nie trzeba było zbyt długo zachęcać do wspólnej zabawy i śpiewu, a tańców w rytm znanych i lubianych przebojów lat 60, 70 nie było końca. Jedną z głównych atrakcji biesiady ku uciesze wszystkich ,był jadący pociąg- korowód gości przebranych w najróżniejsze, zabawne stroje, wśród których znaleźli się m.in.: Cyganka, Szkot, Cezar, wróżka, anioł czy diabełek. Pociąg z przebierańcami podążał przy największych przebojach przemierzając najciekawsze zakątki Europy Zachodniej. I jak tu nie powiedzieć "Wesołe jest życie staruszka ! "

 

Dorota Eltman

 

 Galeria zdjęć.