GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RZGOWIE
PO RAZ KOLEJNY BIERZE UDZIAŁ W PROGRAMIE
„ORANGE DLA BIBLIOTEK”

Biblioteka Publiczna Gminy Rzgów po raz kolejny przystąpiła do programu Fundacji Orange „Orange dla Bibliotek”.

Celem programu jest wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego poprzez zwiększenie dostępu do nowych technologii komunikacyjnych i promocja ich wykorzystania tak, aby biblioteki publiczne stały się nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi.

Biblioteka otrzymała wsparcie finansowe na edukację oraz popularyzację wykorzystania Internetu przez pracowników i użytkowników bibliotek, a w szczególności zapewnienie dostępu do szerokopasmowych łączy internetowych w placówce głównej i filii, w okresie od 1 stycznia 2015 r. do 31 lipca 2015 r. włącznie.

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Rzgowie i Filii w Sławsku dzięki FUNDACJI ORANGE dostęp do internetu jest całkowicie bezpłatny.

CZYTAJ WIĘCEJ O FUNDACJI ORANGE