1

Dnia 08.02.2020 r. odbył się kolejny „Bal Seniora”, zorganizowany przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Rzgowie przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną. To już ósma taka biesiada, na której mogli bawić się seniorzy naszej gminy w tym słuchacze UTW.

Prezes UTW p. Anna Sadłowska oraz p. Henryk Pięciak-członek zarządu na wstępie zabawy powitali gości słowami:

    „W okresie karnawału seniorom też należy się odrobina szaleństwa. Przy muzyce prezentowanej prze kolegę Józefa Mateckiego przywołamy wspomnienia z lat młodości . Jesteśmy przekonani, że jak mówi młodzież damy czadu! Nasze motto od dzisiaj niech brzmi : „ Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”.

    Po smacznym obiedzie rozpoczęły się tańce. Nie zabrakło również konkursów oraz niespodzianek . Śmiechu i zabawy było co nie miara. Nasi seniorzy wykazali się pomysłowością, poczuciem humoru a także świetną kondycją fizyczną.

    Atrakcją jak zawsze był walczyk czekoladowy, który przypomniał naszym biesiadnikom tradycję zabawową młodzieńczych lat. Panowie rozpoczynając taniec kupowali dla swojej Pani pyszną czekoladkę a później……. a później prowadzili swoje partnerki w pięknym walcu.

    Przez całą zabawę towarzyszył nam dobry humor i wyśmienita atmosfera, którą zawdzięczamy wspaniale bawiącym się gościom- biesiadnikom oraz pięknej muzyce. Z niecierpliwością czekamy na kolejną biesiadę, a tymczasem pozostają nam miłe wspomnienia.

 

Dziękujemy wszystkim za przybycie i niezapomniane wrażenia.

Galeria fotografii.