"Paczka literacka"

Informujemy, iż Gminna Biblioteka Publiczna w Rzgowie wzięła udział w akcji „Paczka literacka" organizowanej przez Wydawnictwo AGORA oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego- FRSI.

W ramach tej akcji otrzymaliśmy dwa bezpłatne komplety składające się z 21 książek oraz 4 audiobooków, które trafiły do głównej placówki biblioteki w Rzgowie oraz filii w Sławsku. W paczkach znalazły się między innymi: „Reporterka" Jacka Antczaka i Hanny Krall, „Nie wierzę w życie pozaradiowe" Marka Niedźwieckiego czy „Laska nebeska" Mariusza Szczygła.

Dzięki przystąpieniu do akcji GBP w Rzgowie zorganizowała spotkanie z Panem Michałem Larkiem- pisarzem, dziennikarzem oraz wykładowcą, który podczas warsztatów z młodzieżą zareklamował otrzymane książki, w szczególności „Reporterka" czyli rozmowa z Hanną Krall.

Zainteresowanych czytelników zapraszamy już teraz do zapoznania się z „Paczką literacką" dostępną we Filii w Sławsku.