PROJEKT „ROZSMAKOWANI W KULTURZE”

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 60+ z terenu gminy Rzgów do udziału w projekcie „Rozsmakowani w kulturze".
    Projekt zmierza do wzrostu uczestnictwa seniorów w lokalnej kulturze, pobudzenia zainteresowań twórczością kulturalną i nakierowanie na aktywny w niej udział oraz pozyskanie nowych umiejętności. Służy rozwojowi lokalnej oferty edukacyjno-kulturalnej adresowanej dla przedstawicieli trzeciego wieku.
    Proponujemy Państwu udział w warsztatach integracyjno-rozwojowych, wokalnych, umożliwiających rozwinięcie i pozyskanie nowych umiejętności, niezbędnych w przygotowaniu dzieła, którymi będą skomponowane piosenki lokalne i opracowany śpiewnik.

Dodatkowymi zaplanowanymi dla Państwa działaniami jest organizacja zajęć z rękodziełem artystycznym, spotkań z miejscowymi artystami, organizacja wyjazdów na wydarzenia artystyczne/kulturalne oraz międzypokoleniowych rowerowych rajdów kulturoznawczych. Będziecie mieli Państwo możliwość uczestnictwa w wyjeździe studyjnym „Podróże z Panem Tadeuszem" w gościnne strony powiatu kościańskiego. Projekt zwieńczy Festiwal Kultury Lokalnej z udziałem mieszkańców gminy i innych zaproszonych gości.
    Zapewniamy moc wrażeń i emocji, niezapomniane chwile i miło spędzony czas w dobrym towarzystwie KULTURY :)

Z terenu gminy Rzgów wyłonimy 20-osobowy zespół seniorów.

Zgłoszenie udziału osoby zainteresowanej w zaproponowanych działaniach będzie możliwe poprzez:

- wypełnienie i podpisanie deklaracji uczestnictwa, oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i zgody na wykorzystanie wizerunku do celów projektu,
- wypełnieniu ankiety rekrutacyjnej.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 7 kwietnia 2017 r.

WAŻNE:
    Zgłoszenia na podstawową listę rekrutacyjną będą przyjmowane do momentu uzyskania wymaganej liczby uczestników. W sytuacji większej liczby zgłoszeń zostanie stworzona lista rezerwowa.

Zachęcamy do kontaktu z opiekunami grup:

• Panią Dorotą Eltman, tel. 510 844 882, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Panią Jolantą Szaraszek, tel. 63 241 90 18 w. 42, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje o projekcie.